Söker du psykolog eller psykoterapeut som även arbetar med neurofeedback?

Jakobstad, Finland
Maria Sundgren-Lillqvist, leg. sjuksköterksa, leg. kognitiv psykoterapeut +358 44 309 12 25 mariaterapi@multi.fi

Uppsala
Dolores Hildebrand, leg. sjuksköterska, leg. psykoterapeut, EMDR-handledare, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete 073-366 57 77  dolores.hildebrand@gmail.com – www.psykoterapipraktiken.se
Helena Nyström, aukt. socionom, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete. 0704-96 15 64 – helena@enyans.se – www.enyans.se (Även mott. i Västerås och Sätra Brunn)

Västerås
Ann-Sofie Andersson, socionom, leg. psykoterapeut, EMDR-handledare, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete 070-335 91 30  ann-sofie@eftbyran.se – www.eftbyran.se
Helena Nyström, aukt. socionom, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete. 0704-96 15 64 – helena@enyans.se – www.enyans.se (Även mott. i Uppsala och Sätra Brunn)

Stockholm
Magdalena Bluhme, socionom, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete. 070-204 29 71 vasaparkenspsykoterapi@telia.com – www.vasaparkenspsykoterapi.se
Anna Hallberg, leg. psykolog, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete. 08-644 14 20  www.psykologerna.se – anna.hallberg@psykologerna.se
Ulla Heine, legitimerad läkare, specialist i psykiatri och allmänmedicin samt legitimerad psykoterapeut.  info@arborpsykiatri.se – www.arborpsykiatri.se
Maud Nilsson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete.  070-647 67 19 – maud.nilsson@psykologerna.se – www.psykologerna.se

Karlstad
Liselotte Lindahl, leg. psykolog, leg. psykoterapeut, EMDR-handledare, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete 054-15 60 35, 070-497 16 15  liselotte.lindahl@ramnet.se

Norrköping
Ulla Heine, legitimerad läkare, specialist i psykiatri och allmänmedicin samt legitimerad psykoterapeut.  info@arborpsykiatri.se – www.arborpsykiatri.se

Orust
Michael Rundblad, leg. psykolog, leg. psykoterapeut, lärare och handledare i psykoterapeutiskt arbete. michael.rundblad@vgregion.se – micrun@icloud.com

Kungsbacka
Pia Ahlstrand, leg. psykolog, specialist i neuropsykologi. 070-358 44 77 – pia.ahlstrand@gmail.com

Helsingborg
Anna Lannér Swensson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut, auktoriserad psykoterapihandledare, 0709 -571895, anna@sundspsykologerna.se – www.sundspsykologerna.se 

Anna-Karin Lindgren, leg. Psykolog, 076-7692096 anna-karin@sundspsykologerna.se – www.sundspsykologerna.se